Ana Sayfa | Yeni Üyelik | Üyelik Girişi İçin Tıklayınız.
ANA SAYFA YAZILIM - SOFTWARE GÜNCEL FREKANSLAR GÜNCEL KEYLER PERAKENDE SATIŞ İLETİŞİM
Yazılım&Software Ara
 
 
YAZILIM & SOFTWARE
 
 
ÜRÜN KATEGORİLERİ ve SATIŞ
 
 
HAFTANIN ANKETİ
 
 
ABONE KARTLARI
 
 
 

XPLUS Serilerine 0030 Konumunda YAZILIM YÜKLEME
 


2000 X Plus Serilerine
RS232 Kablo ile
0030 Konumunda Yazılım atmak.

- Öncelikle yazılım atmamız için gerekli olan Loader(PCLink2.2i)i ve güncel yazılım dosyalarını bilgisayarınıza indiriniz.
- İndirdiğiniz dosyalar
zip veya rar olarak sıkıştırılmış durumdadır.Öncelikle onları mausenizin sağ tuşuna tıklayarak klasöre çıkart deyiniz ve klasör içindeki dosyaları masaüztünüze alınız.

Dikkat
Bu işlemi normal şartlar altında cihazınıza yazılım atamadıysanız uygulayınız.
- Bilgisayar ve receiverinizi RS232 kablo ile bağlayınız.Receiverinizin fişini takıp çalıştırmadan önce kanal + tuşuna basılı olarak tutunuz ve elektrik fişini prize takınız.Receiverinizin ekranında 0030 yazdığını görünüz.

- PCLink2.2i ya çift tıklayınız ve programın açılmasını sağlayınız.

Ampul ikonuna tıklayınız.Cihazınız Com port seçmenizi isteyecektir.Doğru com port seçilince yazılımı cihazınıza göndermek istediğinizden emin olup olmadığınızı soracaktır.Tamam deyiniz.
Masaüstünüzden doğru yazılımı seçip Aç'a tıklayınız.
Yavaş yavaş cihazınıza yazılımın aktığını göreceksiniz.Yazılımı aldıktan sonra Flash kısmına yazmaya başlıyacaktır.Bu esnada cihazınıza kesinlikle dokunmayın.Flash'a yazma bitince Yazılımın sağlıklı bir şekilde cihazınıza gittiğini loaderde göreceksiniz ve Cihazınız ön panelindede END yazacaktır.
Ön panelde END yazdıktan sonra cihazınızı Elektrik anahtarından kapatıp açınız.Fabrika ayarlarına dönecektir.Tekrardan Uydu kurulumu yapıp Uydu taraması yaptırınız.Güle güle kullanmanız dileklerimizle.
Not:
Yazılım atma esnasında cihazınızda oluşabilecek arızalar garanti kapsamı dışındadır.Yazılım esnasında oluşabilecek elektrik kesintileri veya yalnış uygulamalar kendi sorumluluğunuzdadır.


Okunma Sayısı : 7680

 
ANA SAYFA | HABERLER | YAZILIM - SOFTWARE | GÜNCEL FREKANSLAR | GÜNCEL KEYLER | ONLİNE SATIŞ | İLETİŞİM
Tüm Hakkı Saklıdır © 2009 - Bu Site aittir.
Web Tasarım:Vizly.Com