Ana Sayfa | Yeni Üyelik | Üyelik Girişi İçin Tıklayınız.
ANA SAYFA YAZILIM - SOFTWARE GÜNCEL FREKANSLAR GÜNCEL KEYLER PERAKENDE SATIŞ İLETİŞİM
Yazılım&Software Ara
 
 
YAZILIM & SOFTWARE
 
 
ÜRÜN KATEGORİLERİ ve SATIŞ
 
 
HAFTANIN ANKETİ
 
 
ABONE KARTLARI
 
 
 

9000 serisi ALAN ADI GİRME
 


9000XcamUltra veya 9000XcamPVR cihazınıza
Alan adları girme
veya aktif etme


Cihazınızda newcamd1 veya Newcamd2 kart paylaşımı yapabilmeniz için yapmanız gerekenler nelerdir.Aşağıda ayrıntıları ile açıklanmıştır.

Bu arada cihazımızla internet modemimizi internet için kullandığımız iki ucuda connectorlu CAT5 kablomuz ile bağlıyoruz.

Her hangi bir alan adı sağlayıcıdan bir Alan adı (URL) aldığınız varsayılarak (Servis sağlayıcılar ile bir bağlantımız yoktur.) Bilgilendirme amaçlı olarak izahat yapılmıştır.

Öncelikle Newcamd1 e nasıl alan adı girebiliriz.
Menu'den Ağ adres ayarına geliyoruz.Okeyliyoruz.Yöntem static seçip tamam diyoruz ki cihazımız modemimizden lokal IP nosunu alsın.
Tamam üzerinde iken kumandamızı cihazımıza doğru tutarak
19730000 kodluyoruz19730000 kodladığımızda aşağıdaki menu açılıyor ve Başlat'tan NewCamd1 seçiyoruz.Yapılandırma ayarını okeyliyoruz.Çıkan menude Server IP ye gelip kırmızı tuşa basıyoruz.Çıkan menude DNS açık ve URL seçiyoruz.URL üzerinde okeyleyip çıkan sanal klavye üzerinden daha önceden öğrenmiş olduğumuz URL adresini noktası ve virgülü değişmeden yazıyoruz.Kaydet ve çık' a basıyouz.Yazdığımız ve kaydettiğimiz
URL üzerinde iken sunucu bul diyoruz.Altta çıkan menude tekrardan kayıtlı Server IP seçip mavi tuşla sunucu yenile deyin ve exit le çıkınSeyretmek istediğiniz kanal üzerine gelin ve kumandanızı cihazınıza doğru tutarak 2006 kodlayın ve aşağıdaki gibi bir menu çıkacaktır.Newcamd1 seçin ve exit diyerek çıkın.Yayın görüntülenecektir.Güle güle seyredin......!" Newcamd2 " alan adı nasıl girilir.

Her hangi bir alan adı sağlayıcıdan bir Alan adı (URL) aldığınız varsayılarak (Servis sağlayıcılar ile bir bağlantımız yoktur.) Bilgilendirme amaçlı olarak izahat yapılmıştır.

Yukarıda anlattığımız gibi Menu'den ağ adres ayarına geliyoruz.Okey'liyoruz.Tamam üzerine gelip kumandamızı cihazımıza doğru tutup 1973000 kodlayıp Okey'liyoruz
Aşağıdaki gibi bir menu gelecektir.Kırmızı okları takip ederekNewCamd2 seçiyoruz.Yapılandırma ayarını OKEY'liyoruz.Newcamd client sayfasından 1.sayfaya gelip
Server name server adını yazıyoruz.Kullanıcı adımızı sanal klavye üzerinden girip kaydediyoruz.Şifremizi de giriyoruz.Kaydetmeyi unutmuyoruz.Daha sonra DES KEY'i giriyoruz.Kumandamız vasıtasıyla URL kısmını seçip okeyliyoruz.Url adresimizi sanal klavye vasıtasıyla giriyoruz ve kaydediyoruz.
Url adresimizle birlikte gelen port başlangıç nosunuDaha sonrada port bitiş no.sunu giryoruz.Bütün kayıt işlemlerini yapıp bitirdikten sonra START a basıp Cihazımızın Newcamd alanına ulaşmasını bekliyoruz.
 


Newcamd alanına ulaşınca Kaydediliyor diyecek ve çıkacaktır.Newcamd2 seçip exit diyoruz.Seyretmemiz gereken kanal siyah ekran olarak çıkacaktır.Bu esnada kumandamızı cihazımıza doğru tutarak 2006 tuşluyoruz.Çıkan menude aşağıdaki gibi Newcamd2 seçimi yapıp iletiyi KAPALI duruma getirip exit'le çıkıyoruz.
Not:İleti AÇIK konumunda olursa sürekli seyrettiğimiz ekranda bağlantı uyarısı çıkacaktır.
Başardınız yayınınız geldi.
"" Güle güle izleyin. ""


Okunma Sayısı : 5871

 
ANA SAYFA | HABERLER | YAZILIM - SOFTWARE | GÜNCEL FREKANSLAR | GÜNCEL KEYLER | ONLİNE SATIŞ | İLETİŞİM
Tüm Hakkı Saklıdır © 2009 - Bu Site aittir.
Web Tasarım:Vizly.Com